האנשים: נשיא, הנהלה, צוות

 

נשיא האגודה

 

סמי מיכאל

 

נשיאים לשעבר

פרופסור הנס קלינגהופר ז"ל (1982-1976)
השופט חיים כהן ז"ל (1988-1982)
השופט שמעון אגרנט ז"ל (1992-1988)
פרופ' רות גביזון (1999-1996)

 

 

הנהלת האגודה

 

אחת לשנתיים חברי/ות האגודה בוחרים הנהלה בת כ-13 חברות/ים, הממלאים את התפקיד בהתנדבות, ובהם דמויות מובילות מתחומי התרבות, המשפט, החינוך, האקדמיה והתקשורת. ההנהלה קובעת עמדות עקרוניות של האגודה בסוגיות שעל סדר היום, ומאשרת את תוכנית העבודה של האגודה ואת תקציב פעילותה.

חברי ההנהלה:

יו"ר: פרופ' גילה שטופלר
זוהר אביטן
פרופ' אייל גרוס
עו"ד זקי דיאב
אורי זכי
רותי יובל
פרופ' עבדאלפתאח מוחמד נאסר
רחל עמרם
פרופ' אדריאנה קמפ
אתי קני

 

 

צוות

 

מבנה ארגוני (לחצו להגדלה)
ועד מנהל, מתחתיו - מנכלית, מתחתיה: יועץ ארגוני, צוות תפעול וכספים, מתחתיהם: מחלקה משפטית, מחלקת חינוך לזכויות אדם, מחלקה ציבורית, מחלקת פיתוח משאבים וקשרי חוץ. מתחת למחלקה משפטית: זכויות אזרחיות, זכויות חברתיות, זכויות המיעוט הערבי, זכויות האדם בשטחים הכבושים, הגירה ומעמד, פניות הציבור.

 

עו"ד שרון אברהם-ויס – מנכ"לית
עו"ד דן יקיר – יועץ משפטי

 

המחלקה הציבורית

מרים לידור – מנהלת
סמאח בסול – רכזת פעילות ציבורית בערבית
עו"ד דבי גילד-חיו – מקדמת מדיניות וחקיקה
טל דהן – מנהלת מרכז המידע
שי דווידוביץ' – רכז פעילות ציבורית וקמפיינים
ירון קלנר – דובר (עברית)

 

המחלקה המשפטית

עו"ד עודד פלר – מנהל
עו"ד טל חסין – מנהלת פניות הציבור

היחידה לזכויות המיעוט הערבי
עו"ד רגד ג'ראיסי – מנהלת
עו"ד סנא אבן ברי – זכויות האוכלוסיה הבדווית בנגב
עו"ד שדא עאמר – הזכות לשוויון

היחידה לזכויות חברתיות וכלכליות
עו"ד גיל גן-מור – מנהל, וראש תחום הזכות לדיור
עו"ד משכית בנדל – הזכות לקיום בכבוד
עו"ד רעות כהן

היחידה לזכויות אזרחיות ופוליטיות
עו"ד אבנר פינצ'וק – מנהל וראש תחום פרטיות ומידע (ומנהל תפעול)
עו"ד שרונה אליהו חי – חופש הביטוי
שירלי נדב – רכזת פרויקט חופש ההפגנה
עו"ד אורי סבח

תחום הגירה ומעמד
יעל אייזנברג – רכזת שטח ומחקר (פרויקט "ילדים ישראלים")

היחידה לזכויות האדם בשטחים הכבושים
רונית סלע – מנהלת
עו"ד שרונה אליהו חי
יפית ג'מילה ביסו – עובדת שטח
עו"ד נסרין עליאן
עו"ד אן סוצ'יו
עו"ד רוני פלי

 

מחלקת חינוך לזכויות האדם

שרף חסאן – מנהל
חולוד אידריס – רכזת חינוך ערבי
מסי אייצק – מנהלת תכנית המשפט ההומניטרי הבינלאומי
נעמי בייט-צורן – רכזת חינוך עברי

 

מחלקת תפעול וכספים

אופיר פיגנבוים – מנהל
סמר אבו דבאי-אבו קנדיל – מנהלת משרד, נצרת
איציק אבן-רם – מנהל חשבונות
שרית אליה – מזכירות, ירושלים, וסיוע במרכז המידע
אורי אלכסנדר – מחשוב ומערכות מידע
עפרה טלקר – מנהלת משרד, תל אביב
נעמה ידגר – מנהלת משרד, ירושלים, ורכזת כוח אדם

 

מחלקת פיתוח משאבים וקשרי חוץ

דניאל חסון – מנהל
סמדר סרנה – רכזת תמיכה ציבורית ופיתוח משאבים בישראל
דנה מנדלר – רכזת פיתוח משאבים

 

מתמחים

ארז וול
שמרית טוייג
סירין שחברי

סגור לתגובות.